Přeskočit navigaci.
Domů

Altus VARIO

Naše firma je smluvním partnerem (Altus VARIO Sales Partner) společnosti Altus software s.r.o., který je jedním z předním výrobců a dodavatelů software kategorie ERP - Altus VARIO.

Altus VARIO je komplexní ekonomický software. Moduly systému Altus VARIO řeší všechny potřebné firemní agendy (obchodní, ekonomické a personální). Nemusíte složitě propojovat různorodá řešení. Uživatelé pracují v jednotném prostředí s ucelenými daty.

Každý ekonomický software je ovlivňován nejen rychlým vývojem technologií, ale i složitou legislativou. Uživatelé software Altus VARIO mají k dispozici pravidelné aktualizace, které zajišťují shodu dokladů a účetnictví s aktuální legislativou ČR a EU.

Zřejmě nejsilnější stránkou Varia je přizpůsobení požadavkům zákazníka. Jedním ze způsobů přizpůsobení jsou nadstavby a doplňky, které řeší specifické požadavky zákazníka nebo oboru. K dispozici je celá řada nadstaveb nejen od výrobce, ale také od nezávislých dodavatelů.

 

Co Vám ekonomický software Altus VARIO nabízí:

  • kompletní řešení pro řízení firem všech velikostí

  • vysoký výkon (až 100 uživatelů souběžně)

  • spolehlivost, certifikace ISO 9001

  • pravidelné aktualizace, legislativa ČR/EU

  • kompatibilní s Microsoft Office

  • nadstavby a oborová řešení

  • cenově přijatelné řešení pro firmy s malým objemem dat, s možností hladkého přechodu k vyšší kategorii v případě růstu firmy

 

 

S ekonomickým softwarem Altus VARIO získáte nejen přehled a správné informace pro svá rozhodování, ale současně Vám jako našim klientům - poskytne moderní možnost výměny dat elektronickou cestou, případně účtování ve Variu přímo ve Vaši firmě.

Rádi Vám poskytneme základní informace o systému a pomůžeme s jeho zavedením.

 

Mám zájem získat informace o programu Altus VARIO

 

Osobní údaje, které poskytnete naši firmě na tomto webu, budou použity výhradně za účelem poskytnutí informací a služeb, které jste si vyžádali. Veškeré poskytnuté údaje budou chráněny a nebudou poskytnuty třetím stranám, ani nebudou použity k zasílání nevyžádaných emailových zpráv.